Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Artemis Voule

2 posters
YazarMesaj
Artemis Voule
Flos Cafe Çalışanı
 Flos Cafe Çalışanı
Artemis Voule

Karakter Yaşı : 18
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 33

Artemis Voule Empty
MesajKonu: Artemis Voule   Artemis Voule Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 7:46 pm

Ad-Soyad: Artemis Voule
Rp Gücü: 83
İstenilen kan türü: Nigra
Kurgu Özeti: Kadının inlemeleri karanlığın içinde yayılıyordu. Can çekişiyor, bir yandan da bebeğini kucağına almak istiyordu. Fakat çok kan kaybetmişti. Fazla zamanı kalmamıştı ama bebek için hâlâ bir şans vardı. Karanlığın arasından bebeğin ilk sesleri duyuldu. Ebe bebeği bir havluya sardı ve kadına uzattı. Ama malesef kadın çoktan hayatını yitirmişti. Bebeğin babasının ise kim olduğu belli değildi. Ebe, bebeğin adını Artemis Voule koydu. Günler geçti. Artemisin içindeki öfke giderek büyüdü. Yurtta arkadaşları ile sürekli kavga ediyor ve öfkesine engel olamıyordu. Karanlık bütün bedenini kaplamıştı. Kan tutkusu bitmek bilmiyordu. Tıpkı bir alkoliğin yıllanmış bir şaraba olan tutkusu gibi. Vazgeçemezdi bu tutkudan. Yıllar geçtikçe kan tutkusunu bir nebzede olsa kontrol etmeyi öğrendi. Fakat hep yalnız başınaydı. Sanki büyük bir sır saklıyormuş gibi hep en kuytu en karanlık köşeye geçerdi. Belkide karanlığın mutlak bir güç olduğuna inanıyordu. Şimdi ise Artemis 18 yaşında ve neler olacağını bilmiyor.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Artemis Voule Empty
MesajKonu: Geri: Artemis Voule   Artemis Voule Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 8:01 pm

Başvurunuz kabul edilmiştir. Meslek başvurunuzun da ardından rütbeniz verilecektir.

Artemis Voule
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artemis Voule
» Artemis Voule
» Artemis Voule