Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Violet Castle

2 posters
YazarMesaj
Violet Castle
Flos Cafe Sahibi
 Flos Cafe Sahibi
Violet Castle

Karakter Yaşı : 20
Rp Partneri : ~
Lakap : " Ruh .. Vio vs vs :D

Violet Castle  Empty
MesajKonu: Violet Castle    Violet Castle  Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 8:20 pm

*Ad-Soyad:Violet Castle
# Rp Gücü:82
# Kan Türü:Nigra
# Karakter Özellikleri: Kendine özgü tavırları ve kendi içinde yaşadığı sorunlarını dış dünyayla açmaz ve burnunu her yere sokanlardan nefret eder . Hayatta sevdiği tek şey karanlık olsada aydınlığın öldükten sonra geldiğine inanır ve bu yüzden ölümden sonraki yaşama inanır . Tanrı onun için var olmamıştır O'nu bir s*rtük olarak adlandırır ve kendi çıkarları için iblis ve melekleri yaratmış olduğuna inanır .

Herkes'in içinde kötülük vardır .. Ama neden hep kötüler suçlanır ?

Her ne kadar Ruh diye adlandırılsada sevdiği kişilere karşı özel bir minnet duygusu besler ve sevmediklere karşı duyduğu kin , sevmediği kişiler için ölüm ve sorundan başka birşey getirmez . Hırçın, korkusuz duygular beslesede kendini Tanrı dan ve dünyadaki leşlerinden korumak için bir özellik olarak benimser .

Ailesi Hakkında Bilgi : Aiesi konusunda bir fikri yok küçük yaşta sokağa atılan ve bank köşelerinde büyüyen bir veletti . Onu büyüten manevi annesi March , Violet 18 yaşına geldiğinde vefat etti . Ondan kalan evde yaşamaya başladı ve bir kaç part time işte çalışarak karnını doyurmaya başladı . March öldükten sonra dış dünyanın lanetiyle yüzleşen Violet için artık yok olma değil yok etme zamanıydı .
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Violet Castle  Empty
MesajKonu: Geri: Violet Castle    Violet Castle  Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 8:44 pm

Güçlü bir kin, karanlığa olan bağ ve intikam duygusu? Yanlış düşünmüyorum değil mi? Evet intikam duygusu, hayata, tanrılara ve belki de bana karşı bir intikam, pekala, kendi çabalarında boğulma fırsatını da hakediyorsun. Karanlık seni sarıp sarmalasın, gücüne gün öfkene kin katsın... Karanlık...

Violet Castle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Violet Castle
» Violet Castle