Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Raven.

2 posters
YazarMesaj
Raven Orlov
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci & Moderatör
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci & Moderatör
Raven Orlov

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Ionine.
Gerçek Yaş : 30

Raven. Empty
MesajKonu: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 11:30 pm

# Ad-Soyad: Raven Orlov.
# Rp Gücü: 95
# Kan Türü: Lanceus
# Karakter Özellikleri: Raven pek olumlu bir insan sayılmaz ama zıtlıklarla dolu bir karaktere sahip olduğundan yüzüne yapıştırılmış gibi, dudaklarından hiç eksik etmediği gülümsemesiyle dolanır hep. Fiziksel aktivitelerin ruha yansıdığının kanıtıdır, vücudu zinde oldukça o da mutlu bir insandır. Kitap okumayı oldukça sever, tarihteki ölümlere karşı büyük annesinden gelen bir meraka sahiptir. Güvenilir bir insandır ama üzülerek söylüyorum ki ihanet etmeyeceği tek kişi kendisidir. İdealist bir yapısı yoktur, gerçekçidir. Kendini insanlardan üstün görmez ama her şeyi yapabileceğine inanır. Onun gözünde imkansızın tanımı çok farklıdır. Arkadaşlarını güldürmeyi sever, ne yazık ki o da kendi esprilerine gülen insanlardan birisi. En büyük tutkusu ise dil öğrenmek. İnsanları büyüleyen bir zekası, zekasından da geri kalmayan bir hitabet yeteneği var.
# Ailesi Hakkında Bilgi: Annesi Nigra, zeki olmasının yanında Nekromansi dalında yeteneği vardı. Babası ise Alba olarak insanları ikna etme konusunda ustaydı.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 1:21 pm

~
Zeka, merak ve bilgiye aç koca bir beyin! Raven, bir günah çocuğu olmanın ağır yükünden nasibini almışsın elbet ancak bunun seni fazla etkilemediğini görüyorum. Zıtlıklarla dolu bir hayatın içinde kendi yolunu çizmişsin bir şekilde. Ama bilmelisin, daha fazla şeyi, beyninin müthiş bir potansiyeli var. Kullan onu. Zamanı kullan. Bedenini santim santim dolduran eşsiz bu yetenek, sana hem geçmişin hem de geleceğin sonsuz bilgisini verecek. Ancak unutmamalısın, ne kadar ileri gidersen, dönüşü o kadar zor olacaktır. Zaman yeteneğini dikkatli kullanmanı öneririm..
~

Raven.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raven.
» Raven.
» Raven.
» Raven.
» Raven, Kıvılcım.