Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lupita Leontyne.

2 posters
YazarMesaj
Lupita Leontyne
Müzisyen
Müzisyen
Lupita Leontyne

Karakter Yaşı : 19~
Rp Partneri : Evde kalmış durumda
Gerçek Yaş : 27
Lakap : Leipei.

Lupita Leontyne. Empty
MesajKonu: Lupita Leontyne.   Lupita Leontyne. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 5:14 pm

Tam Ad: Lupita Leontyne.
Rp Gücü: 84
İstenilen Kan Türü: Nigra
İstenilen Meslek: Müzisyen (kabul edilmezse ressam)
Karakter Hakkında Bilgi: Çevresinde olup bitenleri önemsemeyen sıradan bir kız olarak yetişti. Başkalarının onun hakkındaki düşüncelerini önemsemiyormuş gibi görünse de içten içe her zaman beğenilmek ve onaylanmak ister. Dikkatsiz ve dalgın tavırları vardır. Sevmediği kişilere karşı bile dışarıdan samimi görünebilir, oldukça samimi davranabilir. İçinden gelerek samimiyet kurduğu kişilerse çok fazla değildir.
Aile Hakkında Bilgi: Aile ilişkileri hiçbir zaman kötüye gitmedi. Babası, annesiyle tanıştığında ölen sevgilisinden olan kızı 2 yaşındaydı. Babası annesine aşık oldu ve evlendiler. Üvey ablasıysa annesini kendi annesi kabullendi. Evliliklerinden kısa bir süre sonra Lupita doğdu. Ablasıyla arasından nefret gibi duygular hiç parlamadı, ablasının kendisine olan samimiyetini hep taktir etti. Babası kızlarına şımarmamaları için çok samimi davranmasa da kızlarıyla ilgilenmeyi aşırı derecede ihmal etmedi. İşi sebebiyle çoğu zaman uzaklarda olduğu içinse ablası ve Lupita'yla hep annesi ilgilendi.
Babasının yeteneği karanlık, annesinin yeteneği irade. (ablası olacak karakter siteye sonradan geleceği için yeteneğini geldiğinde siz belirlersiniz diye düşündüm, gerekirse yazarım.)
http://theaphrodi.blogspot.com/
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Lupita Leontyne. Empty
MesajKonu: Geri: Lupita Leontyne.   Lupita Leontyne. Icon_minitimePaz Mayıs 29, 2011 8:41 pm

Lupita Leontyne
"Nigra & Müzisyen"

Minör acıların düğümlerini,
Buz maskesiyle örten kadın,
Bırak güç, gerçek olan ellerinden,
Aksın, bakır-bronz kanına karışsın.
Bastığın tüm notaların,
Kanadığı gibi karanlık senin adın.

~Karanlık

• Kaydınız işleniyor.

Lupita Leontyne.
1 sayfadaki 1 sayfası