Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lórien Anastasia Leontyne

2 posters
YazarMesaj
Lorién Anastasia Leontyne
Ressam
Ressam
Lorién Anastasia Leontyne

Karakter Yaşı : 21
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 27
Lakap : Lóri, Ann, Anny, Anna, Lal, La. Öyle bişiler işte.

Lórien Anastasia Leontyne Empty
MesajKonu: Lórien Anastasia Leontyne   Lórien Anastasia Leontyne Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 10:51 pm

Tam Ad: Lorien Anastasia Leontyne.
Rp Gücü: 86
İstenilen Kan Türü: Nigra
İstenilen Meslek: Ressam
Karakter Hakkında Bilgi: İntikam duygusunu hiçbir zamanan dizginleyememiş, ona yapılan her kötülüğün karşılığını acımasızca almıştır.Aslında karanlık aydınlık işlerine çok bulaşmaz, bulaşmak da istemez. Çok iyi bir oyuncudur kendini size bir melek gibi de tanıtabilir, hiç düşünmediğiniz karakterlere bürünebilir. En tehlikeli yanı da budur zaten. Onu gerçekten tanımayan birinin karakteri hakkında fikir sahibi olmasına imkan yoktur. Eğer birini sevdiğini içinden gelerek söylüyorsa bu sevgisine güvenilebilir. Sadece sevdiği kişilere karşı sadıktır ve onlar için her şeyi yapmayı göze alır. Kolay güvenmez, hatta hiç güvenmez, her şeyden şüphe eder. Garanticidir. Ailesine çok düşkündür. Resim onun her şeyidir.

Aile Hakkında Bilgi: Annesi o doğduktan kısa bir süre sonra öldü. Babası o iki yaşındayken başka biriyle evlendi ve kısa bir süre sonra dünyalar tatlısı bir kız kardeşi oldu. Kadını öz annesi gibi, kardeşini de öz kardeşi gibi sevdi. Gerçek annesi bir Lanceus'tu ve yeteneği zaman, babasının ve küçük kız kardeşinin yetenekleri ise karanlık.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Lórien Anastasia Leontyne Empty
MesajKonu: Geri: Lórien Anastasia Leontyne   Lórien Anastasia Leontyne Icon_minitimePerş. Haz. 02, 2011 1:02 pm

Lorien Anastasia Leontyne
"Nigra & Ressam "

Gölgeler düşmüş varlığına, ya da zaten karanlıkmış
Cihan-ı Hüzünden almışsın gücünü
Kızıl öfken fırçalardan taşmış, tualleri yıkamış
En kuytu karanlığında saklamışsın ölümü
Ya da zaten her yerin karanlıkmış

~Karanlık

• Kaydınız işleniyor.

Lórien Anastasia Leontyne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics