Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Flore~

2 posters
YazarMesaj
Flore L. Bouveir
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Flore L. Bouveir

Karakter Yaşı : 120
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 26
Lakap : Flo,Bilgeyuscanavarus.Çok sağol 3W *-*

Flore~ Empty
MesajKonu: Flore~   Flore~ Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 8:13 pm

Tam Ad:Flore Leonora Bouveir
Rp Gücü:64
İstenilen Kan Türü:Alba
İstenilen Meslek:IV. Sınıf
Karakter Hakkında Bilgi:Tam bir iyilik timsalidir diyemeyiz onun için.Her ne kadar etrafındaki kişilere değer verse ve önemsese de yeri geldiğinde çok kırıcı davranabiliyor.Genellikle eğlenceli ve komik biridir.Yeni ortamlara ve yeni arkadaşlara çabuk ısınır.Sosyal biridir.Başı derde düştüğünde çok çabuk pes etmesi onun kişiliğinin kötü yanlarındandır.Biraz kötümserdir diyebiliriz.Bardağın dolu değil boş tarafını görür.
Aile Hakkında Bilgi:Aile yaşamı çok iyi sayılmazdı.Yaşama ablasıyla beraber tutunmuşlardı.Annesiyle babası her ne kadar iyi anlaşamıyor olsalar da konu çocuklarına geldiğinde kafa kafaya verip kararlar alabiliyorlardı.Onların aldığı kararlar ablasıyla onun hayatını hep kötü etkilemiştir.Onun tüm kişilik özellikleri ablasının tam zıttıdır.Fakat onların bu zıtlıkları bir bütün olmalarını sağlar.Annesi,babası ve ablası Alba'ydı.Annesi Mantık,babası ise Işık yeteneğine sahipti.Ablasının yeteneği ise yaşamdı.Babası Alonzo Bouveir ve annesi Lindy Bouveir,Flore'un doğum gününde kimliği bilinmeyen kişiler tarafından öldürüldüler.Neyse ki onlar kaçırıldığında Flore orada değildi ve bu onun bilinç altında bir iz bırakmadı.Pek çok kişinin aksine,Flore bu olayla beraber ablasıyla birlikte yaşama daha sıkı tutundu.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Flore~ Empty
MesajKonu: Geri: Flore~   Flore~ Icon_minitimeCuma Haz. 24, 2011 1:24 pm

Flore Leonora Bouveir
"Alba & IV. Sınıf Öğrenci"

Yıllar eskitemez beni, eskitilenler gibi
Benim yüreğimde yaşam var
Ruhuna öpücük kondururken, seni
Yalnız seni hatırlayan anılarım var