Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şans; denemek için yaratılmış bir icat.

3 posters
YazarMesaj
Jacy Gilbert
Nigra
Nigra
Jacy Gilbert

Karakter Yaşı : 38
Rp Partneri : hııım, tüm yakışıklı erkekler!

Şans; denemek için yaratılmış bir icat. Empty
MesajKonu: Şans; denemek için yaratılmış bir icat.   Şans; denemek için yaratılmış bir icat. Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 9:23 pm

Karakterimi tanımak isterseniz burada.

& Dost
Jacy'nin arkasını kollayacak, onun gibi çılgın ve zeki.
-
Liana Desarae Ruby
-

& Düşman
Mesleğimi hor gören birçok kişi var. Eee öyleyse?
-
-
-

& Gıcık
Geçmişimi sorgulayan birkaç kişi. Size ne ki?
-
-
-

&Birçok müşteri
Meslek icabı olması gerekiyor değil mi ama?
-
-
-

&Eski bir aşık
İkimiz de çok sevmişiz. Ama benim mesleğim belli ve ben asla vazgeçmemişim bu işten. İnanmıyorum ya da inanamıyorum da öyle çikolata tadında mutlu sonlara... Reddetmişim onu, yüreğimi reddetmekle birlikte. Bu yüzden sevgilim gururuna yenilmiş ve bir daha bakmamış bile bir zamanlar bakmaya bile kıyamadığı yüzüme. Yıllar sonra tekrar bir barda karşılaşmışız. Romantik bir müzik eşliğinde bakışmış ve yeniden ateşlenen aşkımızın iki esiri olup çıkmışız.
-

&Onlara hayatı göstereceğim sadece iki öğrenci
Evet sadece iki evet, cinsiyet ayrımı yapmıyorum. Beni bir abla, anne veya yoldaş olarak görecek. Beni benimsemesi halinde ona çok iyiliklerim dokunacak.
-
-
& Sizin de kurgunuz varsa, neden olmasın?

En son Jacy Gilbert tarafından Paz Tem. 03, 2011 8:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Liana Desarae Ruby
Moda Tasarımcısı
Moda Tasarımcısı
Liana Desarae Ruby

Karakter Yaşı : 28
Rp Partneri : Lynhart ihi <3

MesajKonu: Geri: Şans; denemek için yaratılmış bir icat.   Şans; denemek için yaratılmış bir icat. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 12:06 am

& Dost
-
-

Şimdi... Liana Desarae Ruby isminin anlamlarını taşıyan biri.Liana, sarmaşık gibi. Ne zaman kime saracağı belli olmuyor. Özellikle alba kızlarından nefret ediyor . Desarae, arzu ediliyor, çoğu kişi tarafından. Eğer birine gerçekten bağlanırsa ondan başkasına bakmaz fakat ortamda hoş birini gördüğünde söylemekten de çekinmez. Tek bir kez göz kırpması yeterli. Ruby, yakut gibi. Gerçekten değerli ve zor biri. İrade gücüne sahip ve bulunduğu ortamda ki bütün iplerin elinde olmasını istiyor. Anlayacağın oldukça güçlü bir kız aslında. Çılgın da. Bir bara gittiğinde çok değişik şeyler yapabilir ^^ Neyse Arkadaşın olmak isterim =)
Jacy Gilbert
Nigra
Nigra
Jacy Gilbert

Karakter Yaşı : 38
Rp Partneri : hııım, tüm yakışıklı erkekler!

MesajKonu: Geri: Şans; denemek için yaratılmış bir icat.   Şans; denemek için yaratılmış bir icat. Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 8:12 am

Liana Desarae Ruby demiş ki:
& Dost
-
-

Şimdi... Liana Desarae Ruby isminin anlamlarını taşıyan biri.Liana, sarmaşık gibi. Ne zaman kime saracağı belli olmuyor. Özellikle alba kızlarından nefret ediyor . Desarae, arzu ediliyor, çoğu kişi tarafından. Eğer birine gerçekten bağlanırsa ondan başkasına bakmaz fakat ortamda hoş birini gördüğünde söylemekten de çekinmez. Tek bir kez göz kırpması yeterli. Ruby, yakut gibi. Gerçekten değerli ve zor biri. İrade gücüne sahip ve bulunduğu ortamda ki bütün iplerin elinde olmasını istiyor. Anlayacağın oldukça güçlü bir kız aslında. Çılgın da. Bir bara gittiğinde çok değişik şeyler yapabilir ^^ Neyse Arkadaşın olmak isterim =)

İfadelerinden tatmin kaldım. Ekleniyorsun. Geçmişte tanışma RP'si yapsak iyi olacak. PM ile ya da grup MSN'de kurguyu konuşsak iyi olacak gibi?
Niobe Hera Linos
Alba
Alba
Niobe Hera Linos

Karakter Yaşı : 24
Rp Partneri : ~
Gerçek Yaş : 31

MesajKonu: Geri: Şans; denemek için yaratılmış bir icat.   Şans; denemek için yaratılmış bir icat. Icon_minitimeCuma Tem. 08, 2011 1:14 pm

Tandığın bir arkadaş olabilirim.Çok yakın değilizdir ama tanıyoruzdur birbirimizi.

Şans; denemek için yaratılmış bir icat.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dawn için doluşuyoruuz. Hadi bakem