Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Raven.

2 posters
YazarMesaj
Raven Orlov
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci & Moderatör
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci & Moderatör
Raven Orlov

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Ionine.
Gerçek Yaş : 30

Raven. Empty
MesajKonu: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 10:57 pm

# Ad-Soyad: Raven Orlov.
# Rp Gücü: 95
# İstenilen kan türü: Lanceus.
# Kurgu Özeti: Raven'ı büyük annesi 'deli' diye tanımlar. Mümkün olabilecek en kötü şeye sahiptir ona göre; Ahlaksızlık. Oysa Raven'ın ahlaksızlık anlayışı o kadar farklı ki! O sadece tutucu büyük annesi yüzünden keşfedilemeyen zekasına yanıyor, kendisine böylesi bir zekayı bırakıp kaçan, hiç tanımadığı annesine ise aşık diyebilirsiniz. Neyse ki Nigra annesinin ona bıraktığı tek şey bu, eh, belki de arada bir geçirdiği sinir nöbetlerini saymazsanız ama önemi yok, Raven hep telafi etmeyi başarmıştır. Mükemmel hitabeti ise anlaşılan büyük annesinden gelmekte. Raven ise lider ruhunu kendisi geliştirdi. Zekası ve hitabet yeteneği, Raven bunları kombine edip, maksimum yararı sağlayarak mükemmel bir lider olmayı amaçlıyor. Irkının geri kalanı gibi ortadaki o çizgide kalmaktansa, kazanması gereken tarafı çoktan belirledi.

Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 11:08 pm

Başvurunuz onaylanmıştır. Meslek başvurunuz ardından rütbeniz verilecektir.

Raven.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raven.
» Raven.
» Raven.
» Raven.
» Raven, Kıvılcım.