Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Raven.

4 posters
YazarMesaj
Raven Orlov
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci & Moderatör
Raven Orlov

Karakter Yaşı : 19
Rp Partneri : Ionine.
Gerçek Yaş : 30

Raven. Empty
MesajKonu: Raven.   Raven. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 4:25 pm

Raven. 740
My ashtray heart.

Raven. 594|| Bu Raven nereden geliyor?
Kirli sarı saçları ve bembeyaz teniyle Raven ismini aldığı kuzguni kargalara hiç benzemez. Büyük annesinin Raven'ın o hayvanlar gibi iğrenç sesler çıkarttığını iddia ettiği olmamış değildir ama bu düşüncenin tek savunucusu yine kendisidir. Zaten Raven'ın büyük annesinin sözlerini kulak arkası etmek gibi bir huyu vardır, akli dengesini muhafaza etmeyi diğer türlü başaramazdı. Eh, yeniden o garip isime gelirsek nedeni oldukça basit, bu ismi Raven'a babası verdi, ilk doğduğu gün gözleri Nigra olan annesinin simsiyah gözlerine çekmiş diye. Eğer babası doğumunun ikinci gününde Raven'ı terk etmeseydi o gözlerin başta maviye, ardından da yeşile döndüğünü görebilirdi. İşte böylece Raven, Raven olmuş oldu.

|| Artık isminin nereden geldiğini öğrendiğinize göre,
Raven’ı tanımaya bir adım daha yakınsınız.

Raven'ı büyük annesi 'deli' diye tanımlar. Mümkün olabilecek en kötü şeye sahiptir ona göre; Ahlaksızlık. Oysa Raven'ın ahlaksızlık anlayışı o kadar farklı ki! O sadece tutucu büyük annesi yüzünden keşfedilemeyen zekasına yanıyor, kendisine böylesi bir zekayı bırakıp kaçan, hiç tanımadığı annesine ise aşık diyebilirsiniz. Neyse ki Nigra annesinin ona bıraktığı tek şey bu, eh, belki de arada bir geçirdiği sinir nöbetlerini saymazsanız ama önemi yok, Raven hep telafi etmeyi başarmıştır. Mükemmel hitabeti ise anlaşılan büyük annesinden gelmekte. Raven ise lider ruhunu kendisi geliştirdi. Zekası ve hitabet yeteneği, Raven bunları kombine edip, maksimum yararı sağlayarak mükemmel bir lider olmayı amaçlıyor. Irkının geri kalanı gibi ortadaki o çizgide kalmaktansa, kazanması gereken tarafı çoktan belirledi.

|| Sabredin. Sırada Raven ile arkadaş olmak istiyorsanız
öğrenmeniz gereken birkaç şey var, yok, nefret edeyim diyorsanız o da aşağıda.

Raven pek olumlu bir insan sayılmaz ama zıtlıklarla dolu bir karaktere sahip olduğundan yüzüne yapıştırılmış gibi, dudaklarından hiç eksik etmediği gülümsemesiyle dolanır hep. Fiziksel aktivitelerin ruha yansıdığının kanıtıdır, vücudu zinde oldukça o da mutlu bir insandır. Kitap okumayı oldukça sever, tarihteki ölümlere karşı büyük annesinden gelen bir meraka sahiptir. Güvenilir bir insandır ama üzülerek söylüyorum ki ihanet etmeyeceği tek kişi kendisidir. İdealist bir yapısı yoktur, gerçekçidir. Kendini insanlardan üstün görmez ama her şeyi yapabileceğine inanır. Onun gözünde imkansızın tanımı çok farklıdır. Arkadaşlarını güldürmeyi sever, ne yazık ki o da kendi esprilerine gülen insanlardan birisi. En büyük tutkusu ise dil öğrenmek. İnsanları büyüleyen bir zekası, zekasından da geri kalmayan bir hitabet yeteneği var.

|| Evet, yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldiniz, işte,
sevgili Raven’ın okul arkadaşları, o öğrenci olarak nasıl birisi?

İstisnasız her derste başarılı bir öğrenci Raven. Buna rağmen derslerin günlük hayatında kapladığı alan çok az, sosyal aktivitelere daha çok önem verir. Çok iyi bir koşucudur. Ağır basan bir liderlik özelliği vardır, karar veren kişi olmaktan hoşlanır, yinede eninde sonunda çoğunluğun kararına saygı duyacağı da bir gerçektir. Her karakterde insanla arkadaş olmayı başarabilmek gibi bir huyu vardır. Takım oyunlarında oldukça iyidir. El yazısı oldukça okunaksızdır. Derslerde ihtiyacı olmasa bile not tutar. Nigra düşmanlığından pek etkilenmemiştir ama onları çok sevdiği de söylenemez. Yinede Raven sporda bir Nigra'nın inatçılığını ve hırsını hiçbir şeye değişmez!

|| E peki yeteneği?
Raven'ın yeteneği zaman. Tarihe karşı böylesi bir merak duyan insana müstehak! Ne demişler, fazla merak kediyi öldürür. Eh, Raven'ın bu yetenek yüzünden başına gelecekler muamma ama o başına dert açarsa peşinde sürüklemesi gerekenleri de iyi biliyor. Siz siz olun Raven’ın sizi zamanın karanlık koridorlarına çekmesine izin vermeyin. Öylesine bir bilinmezlikte onun rehberliğiyle bile ufak bir keşif hayatınıza mal olabilir. Aynı şeyin Raven için de geçerli olmaması dileğiyle, o ölürse gerçekten üzülürüm.

En son Raven Orlov tarafından C.tesi Nis. 02, 2011 1:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 4:28 pm

Raven. 806
{DOST} {ÇOCUKLUK ARKADAŞI} {AİLE GİBİ} {ÇOCUKLUK} {TANIDIK}
{RAKİP} {SINIF ARKADAŞI} {DUYGUSAL DESTEK} {YENİ ARKADAŞ} {SIRDAŞ}
{ŞEHVET} {TEK GECELİK İLİŞKİ} {ESKİ AŞK} {PLATONİK} {İDOL}
{FLÖRT} {ÖĞRETMEN} {SAYGI} {GİZLİ AŞK} {DÜŞMAN}
{NEFRET} {KISKANÇLIK} {ÖFKE} {RAHATSIZ EDİCİ} {GÖRMEZDEN GELMEK}
{HOŞ SOHBET} {CİNSEL GERGİNLİK} {AŞK} {ESKİ ARKADAŞ} {EĞLENCE}
{YAKIN ARKADAŞ} {ARKADAŞ} {YABANCI} {GÜVEN} {ÇIKAR}
{SUÇ ORTAĞI} {PARTİ ARKADAŞI} {AİLE DOSTU} {İTİCİ} {ÇEKİCİ} {SAHTE} {BANA AŞIK}

İ L İ Ş K İ L E R

Raven. GfhgxtRaven. Ghgg
# L a u r e n e La Vergne
{DOST} {ÇOCUKLUK ARKADAŞI} {DUYGUSAL DESTEK} {HOŞ SOHBET} {AİLE DOSTU}
Sevgili Laure, bana getirdiğin o mükemmel şaraplar için sonsuz kere teşekkürler! Bazen ne kadar bonkör olduğunu unutuyorum. Yinede o şarapların tadı sen eşlik etmediğin sürece çıkmıyor, biliyorsun, biz beraberken her şeyin tadı daha güzel! Erkekler bile daha seksi görünüyor sanki, ne dersin? Ayrıca geçen gün seni peşimden koşmak zorunda bırakıp dizini kanatmana neden olduğum için çok üzgünüm- bir saniye! Kimi kandırıyorum ki? Hiç de üzülmedim. Geçen yaz bize yatıya geldiğinde en sevdiğim elbisemin üzerine ruj bulaştırmıştın!

Raven. 066Raven. 067
{DOST} {SINIF ARKADAŞI} {SIRDAŞ} {BANA AŞIK} {PARTİ ARKADAŞI}
# L a c h e s i s Paparizou
Lach! Bu kadar yakınlaşacağımız hiç aklıma gelmezdi. Genelde içgüdülerimin gösterdiği yönün aksine istikamet ederim, iyi bilirsin, senin de bir istisna olmaman iyi olmuş, aksi takdirde bu kuru gezegen daha az çekilir olacaktı. Senin o karamsarlığın, sık sık şikayet edişin, küstüğün zaman hep aynı ağacın altına saklanışın olmasa ne yapardım ben? Yinede ilişkimizin kusurları olduğunun farkındayım, bazen senin bana benim sana geri iade edemeyeceğim duygularla bakman gibi. Ama içimden bir ses seni kaybetmemek için her şeyi yapabileceğimi söylüyor, umalım da ikimizin de kalbi kırılmasın.

Raven. Ew4Raven. Ew3
{FLÖRT} {GİZLİ AŞK} {CİNSEL GERGİNLİK} {BANA AŞIK} {SINIF ARKADAŞI}
# I o n i n e McWeis
Senin hakkında ne düşüneceğime karar veremediğim zamanlar olmadı değil, bir şekilde bana hem uzak, hem de yakınsın. Bunu içindeki gelgitlere bağlıyorum çünkü aramızda olan her ne ise, gittikçe kafa karıştırıcı bir hal almaya başladı. Bu yakınlaşmadan Odyn Ormanı sorumlu benim için, sanırım bir de dördüncü sınıfta senin esmer olup olmadığın üzerine yaptığımız tartışma. Her ne olursa olsun senden uzak kalamadığımı hissediyorum, bir de aslında ne kadar yakışıklı bir erkek olduğunu fark ettikçe yüzeye çıkan kadınsı duygularım var ve bu iki durum, içinden kaçılması imkansız bir kombinasyon oluşturuyor. Yinede seni kaçırmaya niyetim yok.

Raven. 52lvd3Raven. 25f2ady
{HOŞ SOHBET} {YAKIN ARKADAŞ} {SUÇ ORTAĞI} {PARTİ ARKADAŞI} {DUYGUSAL DESTEK}
# M e r e d i t h McDiable
Ne kadar eğlenceli bir insan olduğunu anlatamam! Benden bir yaş küçüksün ama bunun farkına vardığım zamanlar, senin söylediğin zamanlar. Ya ben seninle birlikte küçülüyorum ya da sen benimle birlikte büyüyorsun, her halükarda çok uyumlu bir kimyamız var. Koridorda kol kola yürüyüp kahkaha atarken, insanların yüzüne yerleşen gülümsemeyi fark etmişsindir. Evet, Sona, neşemiz bulaşıcı ve savaş gelip çatsa bile, hiçbir şeyin bunu bizden alamayacağına eminim.

Iconlar:

*Tolgabi'nin sütun kodu sağolsun.

En son Raven Orlov tarafından Çarş. Nis. 13, 2011 4:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Laurene La Vergne
4. Sınıf | Alba Öğrenci
4. Sınıf | Alba Öğrenci
Laurene La Vergne

Karakter Yaşı : 17
Rp Partneri : ~

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 5:29 pm

-iconu bir asır sonra eklerim-

Laurene ile Raven gayet iyi anlaşıyor.Zıtlıkları onları birbirlerine bağlayarak,ikisine de yeni şeyler öğretiyor.Çevresindeki şımarık ve yapmacık Albalardan sonra farklı bir arkadaş Laurene'nin önüne yeni kapılar açarak,babasının intikamını almasına adım adım yaklaşmasına yardım ediyor.Raven arkadaş edinmenin nasıl bir his olduğunu yeniden tadarken,Laurene eski hayatından sıyrılabilir. -Senin kurgundan yola çıktım ahah Very Happy-
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 6:27 pm

Ekledim Very Happy
Lachesis Paparizou
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Lachesis Paparizou

Rp Partneri : Letje.
Lakap : Lach.

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 8:28 pm

Değdi tabi. Iı, you know you love me.

Raven. 067
Raven Orlov
Raven Orlov

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 9:14 pm

Tamamdır.
E.C. Ionine McWeis
E.C. Ionine McWeis

Rp Partneri : Sonu gelmeyecek şiirim, duygularım, benliğim; Raven.
Gerçek Yaş : 29

Raven. Empty
MesajKonu: Geri: Raven.   Raven. Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 11:37 pm

Kurgumuz belli? ^^

Raven. Andrew09 Raven. Andrew10 Raven. ?action=view&current=andrew05 Raven. Andrew04 Raven. ?action=view&current=andrew02 Raven. Ew4 Raven. Ew3 Raven. Ew2

Raven.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Raven.
» Raven.
» Raven.
» Raven.
» Raven, Kıvılcım.