Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gilbert Mitchell

2 posters
YazarMesaj
Gilbert Mitchell
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye
Gilbert Mitchell

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

Gilbert Mitchell Empty
MesajKonu: Gilbert Mitchell   Gilbert Mitchell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 1:41 am

# Ad-Soyad: Gilbert Mitchell
# Rp Gücü: 89 # Kan türü: Nigra
# Özel Yetenek: (başvurusu yapılmıştır.)
# İstenilen Meslek: Profesörlük-Kriptonoloji
# Kurgu Özeti: Gilbert, her ne kadar diğerlerinden uzak dursa da uğraştırmayı seven biri. Kendisi de bir tür şifre gibi zaten. Bu konularla uğraşmayı da çok seviyor. Mantıksal yönü duygusal yönüne göre epey baskın. Matematiği küçük yaşından beri biliyor ve çok iyi çözebiliyor problemleri. Günlük hayatta bile şifreyi çözmek isteyen biri gibi. Ancak insanlardan uzak durması öğrencilerini biraz zorlayabilir. Bunu yani sıra kendisi epey genç, neredeyse çoğu öğrencisiyle ayni yaşlarda olacak. –Bunun iyi kötü yorumunu siz yaparsınız.- Ekstra olarak kurguma yararını düşünmedim. Ama bir çok kişiyle tanışması açısından iyi olur. Geçi aklımda farklı bir şey vardı. Sonradan meslek değiştirebilmek mümkün değil mi?
Lexlander
Nigra & Yönetici
Nigra & Yönetici
Lexlander

Karakter Yaşı : 264
Rp Partneri : Audrey.
Gerçek Yaş : 29

Gilbert Mitchell Empty
MesajKonu: Geri: Gilbert Mitchell   Gilbert Mitchell Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 12:56 pm

Kurguda fazlasıyla zıtlık var. Ölüme bu kadar yatkın birinin profesör olmasını uygun görmüyorum. Başka bir meslek seçmenizin mümkün olmasını umuyorum. Yine de profesör olmak istiyorsanız ek bir karakter alabilirsiniz. Ayrıca halihazırda nigra bir profesörümüz var ve nigra profesör sayısının minimum kalmasını istiyorum =)
http://cvrpg.roleplaylife.net
Gilbert Mitchell
Rütbesini Almamış Üye
Rütbesini Almamış Üye
Gilbert Mitchell

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

Gilbert Mitchell Empty
MesajKonu: Geri: Gilbert Mitchell   Gilbert Mitchell Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 5:39 pm

peki kurguyu daha net düşündükten sonra karar verebilirim gerçi. Aslında ben de tam karar vermedim ne işin karakterime uygun olduğuna. Bir süre işsizde takilabilirim. Ama sanırım rütbem verilmeden rp yapamıyorum? Yani öyle bir durum varsa bir an önce seçmeliyim.
Lexlander
Nigra & Yönetici
Nigra & Yönetici
Lexlander

Karakter Yaşı : 264
Rp Partneri : Audrey.
Gerçek Yaş : 29

Gilbert Mitchell Empty
MesajKonu: Geri: Gilbert Mitchell   Gilbert Mitchell Icon_minitimePtsi Mart 21, 2011 6:06 pm

Mesleği olmayan nigralar en az olanlar kadar var. Yani şimdi normal bir nigra rütbesi verirsem, ilerde bir mesleğe karar verip tekrar başvurabilirsiniz. Bu müddet içinde de rp yapabilirsiniz =)
http://cvrpg.roleplaylife.net

Gilbert Mitchell
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gilbert Mitchell
» Gilbert Mitchell
» Gilbert Mitchell