Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Daphne

2 posters
YazarMesaj
Daphne Ruthree
Alba | Yazar
Alba | Yazar
Daphne Ruthree

Karakter Yaşı : 26
Rp Partneri : Belki bir gün...

Daphne  Empty
MesajKonu: Daphne    Daphne  Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 2:30 am

# Ad-Soyad: Daphne Ruthree
# Rp Gücü: 90
# İstenilen kan türü: Alba
# Kurgu Özeti: Daphne kalabalık bir ailede büyümüş mutlu bir çocukluk geçirmiştir. Fakat fazla rahat ya da fazla mutluluk batar adama, allem eder kallem eder yine uğraşacak bir sorun bulur kişi kendine. Daphne de bir sorun bulacak kendine. Aykırı bir tip olacak. Saçlarının okşanıp her dediğine başından savuşturmak için olumlu cevap veren büyüklerine karşı aykırı bir fikri savunmaya başlayacak; nigraların safi kötülük demek olmadığı fikrini... Nigraların avlanmayı aslında istemeyeceklerini başka bir şansları olsa bu şansı kullanacaklarını söyleyecek. Düşünceleri olumlu tepkiler almayacak ve ilk kez olumsuz da olsa ailesinin dikkatini gerçekten çekmiş olduğunu keşfedecek. Zamanla bu fikre daha da alışacak ve tek başına kalacak olsa bile bu fikri savunmaktan vazgeçmeyecek. Hiçbir tanrının yarattığı ırka böyle bir lanet biçemeyeceğini mutlaka başka bir çaresi bulunması gerektiğini düşünecek ve bir yol aramaya başlayacak. Hiçbir nigra ile tanışmıyor olsa da onlara sempati duyacak. Sonunda belki de bir nigraya aşık olacak. Bir yol olmadığını görecek belki, belki de sahiden bir yol bulacak. Nigraların kötü olmadığına inanıyor olsa da gerçekten kötü bir tanesiyle karşılaşacak belki de. Bir yerden sonrasını planlamak mümkün değil akışa bağlı. Ama genel hatlarıyla kurgum budur.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Daphne  Empty
MesajKonu: Geri: Daphne    Daphne  Icon_minitimeSalı Mart 22, 2011 7:01 pm

Başvurunuz onaylandı. Meslek başvurunuzun da ardından rütbeniz verilecektir.

Daphne
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daphne Ruthree
» Daphne Ruthree
» ~~Leon~~(Daphne Ruthree)