Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Daphne Ruthree

2 posters
YazarMesaj
Daphne Ruthree
Alba | Yazar
Alba | Yazar
Daphne Ruthree

Karakter Yaşı : 26
Rp Partneri : Belki bir gün...

Daphne Ruthree Empty
MesajKonu: Daphne Ruthree   Daphne Ruthree Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 1:36 am

# Ad-Soyad: Daphne Ruthree
# Rp Gücü: 90
# Kan türü: Alba
# Özel Yetenek: Yaşam
# İstenilen Meslek: Yazar
# Kurgu Özeti: Daphne diğer albaların kolay kabullenemeyeceği fikirleri savunacak, bir yandan da araştırma yapacak. Bir çeşit sosyal bilimci olacak; gezecek, görecek, araştıracak, bilgi toplayıp derleyecek, bir çözüm yolu arayacak. Ama aynı zamanda hayatını sürdürebilmek için para kazanabilmesi gerek. Deneyimlerini, fikirlerini, bulgularını paylaşırken bir yandan da para kazanabilecek; yani bir taşla iki kuş… Fikirleri daha rahat kabul görsün diye romanların içine gizleyecek bazen onları, bazen de doğrudan araştırmacı kimliğiyle yazacak. Kendi fenomenini yaratabilirse belki de adı filozoflar arasında anılacak; olumlu ya da olumsuz bunu zaman gösterecek.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Daphne Ruthree Empty
MesajKonu: Geri: Daphne Ruthree   Daphne Ruthree Icon_minitimeCuma Mart 25, 2011 10:28 am

Rütbeniz verilmiştir.

Daphne Ruthree
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daphne Ruthree
» ~~Leon~~(Daphne Ruthree)
» Daphne