Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Letizia, M.

2 posters
YazarMesaj
Letizia Marceau
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
6. Sınıf | Lanceus Öğrenci
Letizia Marceau

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~

Letizia, M. Empty
MesajKonu: Letizia, M.   Letizia, M. Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 7:02 pm

# Ad-Soyad: Letizia Marceau.
# Rp Gücü: 94.
# Kan Türü: Lanceus*Başvurusu yapıldı.
# Karakter Özellikleri: Sessizliği ve sakinliği seven bir kişiliğe sahiptir Letizia. İnsanlara ve olaylara karşı fazlasıyla soğukkanlıdır, neredeyse hiçbir oluşuma karşı şaşkın kalmaz. Mantığı ile hareket eder ve kendi zevklerine göre yaşamasını iyi bilir. Etrafında gevezelik yaparak dolaşanlardan, kendini beğenmişlerden nefret eder fakat bunlara o kişi her kimse belli etmez. Duygularını çoğunlukla geri planda tutar ve onun neler hissettiğini kavrayamazsınız. Zihni, hafızası kuvvetlidir ve hiçbir nedenle geçmişinden pişmanlık duymaz. Geleceğini pek önemsemez, anlık yaşamasını sevenlerdendir. En ufak bir olayda neden arar, bu da onu meraklı olmaya iter fakat açık açık 'ben çok meraklıyım' diye geçinenlerden değildir. İyiliğin ve kötülüğün her ikisinden de barındırır bünyesinde. Anlık zevkleri için günah işleyebilenlerdendir, bazen ise günahlarının sonuçlarından nefret eder. Her sabah aynaya baktığındaki düşünceleri farklıdır kendisi hakkında. Değişken bir yapıya da sahiptir. Bir gün kendisinden nefret ederken, bir gün fazlasıyla iyimser olabilir.
# Ailesi Hakkında Bilgi: Annesi de babası da kendisi gibi Lanceus'tu. Günahkarlıklarının sonucunda kıvranan bir kişilikleri olduğundan Letizia her ne kadar bundan iğrense de kendisine de bu huylarını geçirmeyi başarmışlardır. Babası zaman üzerinde hakimiyet kurabilmeyi fazlasıyla iyi bilen biriydi ve annesi için boyut kavramı her zaman çok önemliydi. Onların özel yetenekleri hakkında ne kadar çabaladıklarını görmüş olsa bile hiçbir zaman belirli bir yeteneği fazlasıyla istemedi.
Vis Sanctus
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Kutsal ışık|| Yaratıcı
Vis Sanctus

Letizia, M. Empty
MesajKonu: Geri: Letizia, M.   Letizia, M. Icon_minitimeC.tesi Nis. 02, 2011 9:01 pm

~
İyiyi iyinin sınırlarında, kötüyü kötünün sınırlarında yaşarken bu iki sınırı da kendi içinde belirleyebilmek zor meziyettir. Öyle ki insan aynı anda hem iki hem de bir kişidir. İşte senin de, sevgili kızım, bu kusursuz dengenin fertlerinden olduğunu görüyorum. Öyle ki hayatın ufak oranlar üzerinde sabit kalmış. Her davranışın, her tepkin özel, planlı sanki. Bu kusursuz denge sistemine ailenin yetenekleri de dahil. Zaman ve boyut üzerinde ortak bir etki, belki de ortak bir nokta... Denge.
~

Letizia, M.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Letizia.
» M, Letizia.
» Letizia.
» Letizia ile rpg falan?