Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Isaac The Great.

+2
Carmen Lorrain
Isaac Adams
6 posters
YazarMesaj
Isaac Adams
Ölü
Ölü
Isaac Adams

Karakter Yaşı : .
Rp Partneri : .

Isaac The Great. Empty
MesajKonu: Isaac The Great.   Isaac The Great. Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:07 pm

Tekrar Rp yazma isteğiyle yanıp tutuştuğumdan herhangi bir kurguda, herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda Rp yapmaya hazırım. Pm yoluyla veya buradan ulaşabilirsiniz, şimdiden teşekkür ederim.
Carmen Lorrain
Yargı Yetkilisi
Yargı Yetkilisi
Carmen Lorrain

Karakter Yaşı : 186
Rp Partneri : ?

Isaac The Great. Empty
MesajKonu: Geri: Isaac The Great.   Isaac The Great. Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:43 pm

Kurgu konusunda emin değilim ama rol oyunu yazmak iyi olacak. Sitede hiç yazı yazamadım. (:
Bernard Lapiere
Akademi Müdür Yardımcısı & Sosyoloji Profesörü
Akademi Müdür Yardımcısı & Sosyoloji Profesörü
Bernard Lapiere

Karakter Yaşı : 623.
Rp Partneri : Iva'Mm x3.
Gerçek Yaş : 30

Isaac The Great. Empty
MesajKonu: Geri: Isaac The Great.   Isaac The Great. Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 9:51 pm

Rp yazmak çok makbule geçer efen'm.

Bende rp istiyorum. Açıkçası Bernard'ın kurgusunda sözel bilimlere ağırlık verdim. Sosyoloji, Antropoloji, Kriptoloji vs. fakat kimsenin haberdar olmadığı bir bilimle de alakadar Bernard. Mikrobiyoloji. Isaac ile uyuyorsa, birlikte bir çalışma yapabilirler veya eskiden bir çalışma yapmış olup dostlukları mevcut olmuş olabilir .D Ne diyorsun? Smile
Isaac Adams
Ölü
Ölü
Isaac Adams

Karakter Yaşı : .
Rp Partneri : .

Isaac The Great. Empty
MesajKonu: Geri: Isaac The Great.   Isaac The Great. Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 10:44 pm

Pm'ler atılmıştır, ikinizle de Rp yapmak isterim elbette. Başa isteyen? Razz
Secthore R. McWeis
Resmi Üye
Secthore R. McWeis

Karakter Yaşı : 256
Rp Partneri : Eva Vella Evans
Gerçek Yaş : 27

Isaac The Great. Empty
MesajKonu: Geri: Isaac The Great.   Isaac The Great. Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 11:26 pm

Olabilir belki bi ara, neden diye sor? imzan çokoş be valla *-*
Rp'm biterse yapabiliriz bi ara *-* kurgu bulalım *-*
Penthesilea
Nigra
Nigra
Penthesilea

Karakter Yaşı : ~
Rp Partneri : ~
Lakap : Pen, Lea.

Isaac The Great. Empty
MesajKonu: Geri: Isaac The Great.   Isaac The Great. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 07, 2011 11:28 am

Beni buraya Manowar getirdi, sanırım. Bartek ikinci etken olabilir, neyse.

Pen'i tanıtmak gerekirse, iş Théodore Jaden'da bitiyor. Onun işlediği cinayet, ardından topladığı Albalar ve Lanceuslar ile kurduğu çete. Gizlilik yeminlerine karşı çıkanları, Jaden öldüremediği için, örgütün cellatı Penthesilea oluyor. Yeteneği gereği acı düşkünü; ama o ve diğer nigralar arasında çok fark var. Penthesilea birilerini öldürdüğü zamanlar dışında -nadir zamanlarda- bir alba insafiyetine bürünür.

Pek kurgu çıkaramadım; ama Penthesilea çok boş kaldı, hep Lachesis ile ilgilenmekten. Aklına bir şey gelmezse, sorun değil; ama gelirse, pek bir güzel olur tabi.
A. Carmen Dolores
Bilim İnsanı
Bilim İnsanı
A. Carmen Dolores

Karakter Yaşı : yok benim yaşım.
Rp Partneri : Amber <3
Lakap : İşte Aichou de, Aya de, ne bilim olum, takıl sen.

Isaac The Great. Empty
MesajKonu: Geri: Isaac The Great.   Isaac The Great. Icon_minitimeCuma Mayıs 27, 2011 11:52 pm

Ffffffuuuuuuu Bartek*-* Adam taş beyler u.u Yalnız ben seninle düşman olacağımız bir kurgu bulmak istiyorum*-* Neden? Çünkü hem bir alba, hem de bir bilim insanısın. Ve ben de bir nigrayım, aynı zamanda bir bilim insanıyım, ama vudu falan yapıyotum arada akjlsdfas Neyse öyle yani, biz bence düşman olalım böyle, ulan var ya seni bi elime geçirsem falan modunda, ölele yani. Senin kurguna da uyarsa tabii, ve çok geç kalmadıysam buraya yazmak için O.O

Isaac The Great.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Isaac.
» Isaac.
» Isaac.
» Isaac.