Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Bir gezegen ve birbirine düşman iki ırk. Bir de arada kalanlar... Yüzyıllardır süre gelen bir savaş... Bu büyülü savaşa siz de dahil olun!

Üyeyseniz giriş yapın, eğer değilseniz hemen kaydolun ve eğlenceyi kaçırmayın!
Contraria Vocantum Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bernard | Role Gallery

YazarMesaj
Bernard Lapiere
Akademi Müdür Yardımcısı & Sosyoloji Profesörü
Akademi Müdür Yardımcısı & Sosyoloji Profesörü
Bernard Lapiere

Karakter Yaşı : 623.
Rp Partneri : Iva'Mm x3.
Gerçek Yaş : 31

Bernard | Role Gallery    Empty
MesajKonu: Bernard | Role Gallery    Bernard | Role Gallery    Icon_minitimePaz Haz. 26, 2011 12:25 am

[ARAŞTIRMA]
Bernard | Role Gallery    Love
# Bernard Lapiere, öğlen saatleri, Lux Şehir Kütüphanesi
# Bildiği tek şeyin hiçbir şey bilmediği anlayan 623'lük delikanlı, Lux Şehir Kütüphanesi'ne gider. Fakat, orada kafası allak bullak olur. İstikrarlı yapısı dillere destan olmuş bu tevazulu profesör, sukûneti elden bırakıyor mu? Kim bilir, herkes değişmekte!

[TESADÜFLER VE KÜÇÜK MUTLULUKLAR]
Bernard | Role Gallery    Coffee-300x300
# Bernard Lapiere & Annamarie Snowdrop
# Uzun süredir görmediği bir tanıdığı gören Bernard, bu küçük tesadüfle, küçük bir mutluluk yaşar. Dedesinin dedesinin dedesinin doğumuna tanıklık ettiği, her an yanında olduğu, akademide profesörlük yaptığı Annamarie'yi bir konserde sanatçı olarak gören Bernard, bu güzel karşılaşmayı güzel bir kafede kahve içerek taçlandırma davetine olumlu yanıt verir. Her şey düzelmeye mi başlıyor?

[UĞURSUZ GÖRÜŞME]
Bernard | Role Gallery    Supersoniksinan
# Bernard Lapiere & Secthore R. Mcweis
# Kapısının önündeki notu bulan Bernard, alelacele, notta yazan Retro Palace'e, Secthore ile görüşmeye gider. Bu kanlı günlerde, ikisinin de çok ağır sorumlulukları vardır. Bernard bunların altından kalkabilecek kadar soğukkanlı olabileceğinden emin olamamaktadır. Doğru kararı verebilecek mi?

Bernard | Role Gallery
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lex | Role Gallery
» Bernard Lapiere
» Bernard arıyor.